W czym mogę ci pomóc?

KWP – Policjanci dla uczniów

Droga do szkoły, cyberbezpieczeństwo, środki psychoaktywne, wykluczenie zachowań ryzykownych, odpowiedzialność prawna – to tylko kilka tematów, którymi my – policjanci będziemy się zajmować w trakcie roku szkolnego. Zależy nam na odpowiedzialnym zachowaniu uczniów oraz rodziców, w trosce o ich samych jak i ich otoczenie.
W możliwym zakresie będziemy wraz z Wami uczniowie pracować w trakcie Waszych zajęć nad tematami problemowymi, nad rzeczami trudnymi, właściwymi, pozytywnymi. Posłużymy się niejednokrotnie wieloma przykładami i błędami innych, z których należy wyciągać wnioski.
Dzisiejszy dzień spędziliśmy także wśród Was. Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 4 im. ks. prof. Józefa Tischnera mieliśmy możliwość uczestniczenia z Wami w tym wyjątkowym i jakże ważnym dniu.
Życzymy Wam w nowym roku szkolnym 2020/2021 wielu niezwykłych zajęć, rozbudzania pasji, zawierania nowych znajomości i wiedzy, którą wykorzystacie w swoim życiu, a która stanie się Waszą mądrością. Bezpiecznego Nowego Roku Szkolnego!
policjanci z Wydziału Prewencji KWP w Poznaniu

Link do artykułu

Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wlkp. odwiedziły przedszkolaków z grupy „Słowików ” i… czytaj więcej…

Już od najmłodszych lat w dziecku powinno się wyrabiać postawę opartą na bezpieczeństwie swoim i… czytaj więcej…

Kim jest Policjant, czym się zajmuje, jakie ma wyposażenie – właśnie na takie pytania w… czytaj więcej…

Skutki trwającej pandemii odczuwają również niestety dzieci, które muszą pozostać w domach na kwarantannach. Jest… czytaj więcej…