W czym mogę ci pomóc?

Potrzebne spotkanie profilaktyczne – zadzwoń

Drodzy Nauczyciele.

Policjanci prowadzą kolejną edycję inicjatywy pn. „Odblaskowy Pierwszak”. Inicjatywa jest przeznaczona dla dzieci – pierwszoklasistów chodzących do szkół w powiecie średzkim.

Funkcjonariusze edukują dzieci w zakresie bezpieczeństwa drogowego. Jednocześnie każdy z uczniów klas pierwszych zostaje wyposażony w element odblaskowy do nowego tornistra, które są zakupione ze środków  „Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz porządku publicznego i bezpieczeństwa dla obywateli powiatu średzkiego”.

Jeśli jesteś dyrektorem placówki edukacyjnej, pedagogiem szkolnym lub wychowawcą – i chcesz by takie przedsięwzięcie odbyło się wśród Twoich podopiecznych z klas pierwszych zachęcamy do skontaktowania się z policjantką do spraw profilaktyki społecznej sierż. sztab. Ewą Grudzińską pod nr tel. 47 7733 261.

z

Czy wiesz, że już 1 listopada obchodzimy po raz kolejny Święto Zmarłych? Pewnie co roku… czytaj więcej…

Kim jestem?

Kim jestem? Czasami jest to trudne pytanie. Ale wraz z Sierżantem Pyrkiem postaramy się odpowiedzieć… czytaj więcej…

Pomocnicy Sierżanta Pyrka spotkali się dzisiaj w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Pile z uczniami… czytaj więcej…

Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego oraz fotorelacji. Kliknij poniższy link.      

Pyrek uczy i bawi

Kaliscy policjanci zachęcają do odwiedzania platformy informacyjno-edukacyjnej www.pyrek.pl 👇 https://www.youtube.com/watch?v=w8ky-E4aOFM

Witajcie! Przez cały weekend policjanci wspólnie z dziennikarzami Portal Śremski i Kurier Śremski, rozdali około… czytaj więcej…

W miniony piątek spotkaliśmy się z przedszkolakami w Otorowie. Dzieci rozmawiały z policjantami o ich… czytaj więcej…