W czym mogę ci pomóc?

Zwyciężyła praca Hani

Cześć dzieciaki!

Pamiętacie konkurs pod hasłem „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”, który został zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Szamotułach razem ze Starostwem powiatowym w Szamotułach w ramach akcji „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”?

Konkurs przeznaczony był dla wszystkich pierwszoklasistów z terenu powiatu szamotulskiego. Zadaniem, jakie stanęło przed dziećmi było wykonanie pracy plastycznej pod hasłem „Bezpieczna zabawa, to dla pierwszaka ważna sprawa”.

Do Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach wpłynęło blisko 150 prac! W zeszłym tygodniu, komisja składająca się z przedstawicieli organizatorów konkursu stanęła przed nie lada wyzwaniem. Musieliśmy wybrać zwycięzcę konkursu. Po długich obradach zadecydowaliśmy!

Wyniki konkursu prezentują się następująco:

I Hanna Kasprzowiak SP Przyborowo

II Roxana Blunck SP Kaźmierz

III Jagoda Koźlińska SP Sędzinko

Wyróżnienia:

Alicja Ratajczak SP Chełmno

Tobiasz Wiśniewski SP Kaźmierz

Maria Lisowska SP 3 Wronki

Karol Mądrawski SP 3 Wronki

Jan Szulc SP Gaj Mały

Alicja Pyka SP Duszniki

Nadia Major SP Pniewy

Anna Fabianowska SP Pniewy

Katarzyna Pściuk SP Pniewy

Zofia Banaszkiewicz SP Pniewy

Ale gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

W ramach całej akcji wyprodukowane zostały odblaski, z obrazkiem zaprojektowanym przez zwyciężczynię konkursu „ODBLASKOWO-BEZWYPADKOWO”. Za to, że tak wiele osób zgłosiło się do udziału w całej naszej akcji, odblaski zostaną przekazane wszystkim pierwszoklasistom z terenu powiatu szamotulskiego! Dodatkowo, wszyscy uczniowie klas pierwszych ze szkół, z których dzieci zajęły miejsca od I do III w konkursach, otrzymają kamizelki odblaskowe.

W tym roku, z uwagi na panującą epidemię i wprowadzone w związku z tym obostrzenia, może nie być możliwości zorganizowania uroczystego finału akcji. Dlatego, dla waszego bezpieczeństwa, odblaski, kamizelki odblaskowe, jak i nagrody dla zwycięzców konkursów będą wręczane uczniom za pośrednictwem szkół.

Wszystkie nagrody oraz odblaski trafią do uczniów po zakończeniu ferii zimowych.

Więcej zdjęć prac konkursowych możecie zobaczyć w naszej galerii.

 

Konkurs plastyczny o tematyce „Bezpieczne wakacje z Pyrkiem” dla najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej w Komorzu… czytaj więcej…

Wiosenna aura za oknem zachęca do spędzania wolnego czasu na dworze. Nie zapominajcie jednak o… czytaj więcej…

Witam Was serdecznie Wraz z jeżyckimi policjantami miałem przyjemność wziąć udział w turnieju piłki nożnej.… czytaj więcej…

Mnóstwo radości i uśmiechu gościło na twarzach najmłodszych mieszkańców powiatu ostrowskiego. Milusińscy razem z opiekunami… czytaj więcej…

Dziś piątek trzynastego ! Ten dzień uznawany jest za pechowy w wielu krajach Europy nr.… czytaj więcej…